Management team

Het MT van de Voedselbank Amsterdam en het Regionaal DC Noord-Holland bestaat uit de volgende leden:

 

John Reimerink – Coördinerend voorzitter – j.reimerink@voedselbank.org

Hans Teunissen – uitgiftepunten – h.teunissen@voedselbank.org

Margje Polman Tuin – intake klanten, fondsenwerving – m.polmantuin@voedselbank.org

Rolf Peters – bureau zaken – r.peters@voedselbank.org

• Herman Groen – vrijwilligers – h.groen@voedselbank.org

• Marie-José Grotenhuis – voedselwerving – m.grotenhuis@voedselbank.org

David van der Voort – Manager Logestiek- d.vandervoort@voedselbank.org

 

 Debby Reijgwart – special accounts  – d.reijgwart@voedselbank.org