Voedselbank Amsterdam & Distributiecentrum Noord-Holland

Bezoek- en postadres:
Archangelkade 11
1013 BE  Amsterdam
(020) 638 44 77
Secretariaat: info@voedselbank.org
Openingstijden: werkdagen 9 – 17 uur en op afspraak
Locaties uitgiftepunten: uitgiftepunten

Pers: Rolf Peters – r.peters@voedselbank.org

Fondsenwerving & Sponsoring: Debby Galavazi-Reijgwart – d.reijgwart@voedselbank.org

Bedrijvenacties: Debby Galavazi-Reijgwart – fondsenwerving@voedselbank.org

Voedselwerving: d.reijgwart@voedselbank.org

Scholenacties: scholenacties@voedselbank.org

Supermarktacties: supermarktacties@voedselbank.org

Vrijwilligers: vrijwilligers@voedselbank.org

Website & Social media: socialmedia@voedselbank.org

 


Voor scholieren en studenten

Dagelijks (!) ontvangen wij verzoeken om een bijdrage aan jullie profielwerkstukken, studie opdrachten en -onderzoeken. Daarom verzoeken wij jullie vriendelijk om maximaal een email te sturen uit bovenstaande lijst en niet aan ons allemaal! We rekenen op jullie begrip. Groetjes, de vrijwilligers van Voedselbank Amsterdam.

Informatie voor je spreekbeurt, profielwerkstuk en feiten en cijfers voor opdracht/onderzoek vind je hier


logo